Zbulohet pse Justin qau në mes të rugës…

August 22, 2018

Pak javë më parë, fotoja e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin duke qarë në mes të rrugës në Manhatan ka bërë xhiron e rrjetit.

Pas kësaj të gjithë u bënë kuriozë, se cila ishte arsyeja e debatit ose e mërzitjes së çiftit. Vetë Justin është shprehur se në çdo çift ka ditë të mira dhe të këqija, por burime pranë këngëtarit kanë rrefyer se shkak i këtij momenti ka qenë pikërisht ish e dashura e Justin, Selena Gomez.

Hailey ndihet inferiore përballë Selenës pasi mendon se nuk e zëvendëson dot atë në zemrën e Justin. Ajo ndihet keq kur është në shoqërinë e këngëtarit dhe me mamanë e tij pasi të gjithë thonë se Selena është shpirti binjak i Justin.

Ka qenë kjo pikërisht arsyeja e pamjeve prekëse, por pavarësisht asaj ç’ka thuhet Justin përpiqet të ngushëllojë të dashurën e re duke i provuar se për ish-in nuk ka më ndjenja…


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background