Zbulohet më në fund e dashura e Mc Kreshës, reperi pret të bëhet baba…

November 6, 2019

Mc Kresha ka zgjedhur ta mbajë jetën personale larg vëmendjes mediatike. Por vetëm disa muaj më parë reperi u pa nën shoqërinë e një vajze bionde, madje u përfol për një kurorëzim të mundshëm të dashurisë së tyre në muajin shtator, megjithatë kjo mbeti në kuadrin e thashethemit.

Sipas Prive, reperi është në një marrëdhënie me një vajzë të quajtur Erzina dhe pritet ta kurorëzojnë dashurinë më 15 dhjetor, madje çifti është edhe në pritje të një fëmije.

Eventi pritet të jetë tejet privat dhe përfshin vetëm një rreth të ngushtë. Mësohet se Erzina ka jetuar në Kanada dhe tashmë prej 1 viti ndodhet në Kosovë. Ky rikthim i asaj besohet të jetë dhe pika e tyre e takimit.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background