Zbulohet data e re e koncertit të Maluma-s në Tiranë

March 20, 2020

Maluma pritej të performonte në Tiranë më 14 mars, por duke marrë parasysh përhapjen e Covid-19, qeveria u detyrua të ndalonte gjithë grumbullimet masive.

Si rrjedhim, koncerti i artistit latin u shty për një datë të mëvonshme. Sipas faqes së tij zyrtare, koncerti do të mbahet më 6 shtator dhe të gjitha biletat e blera për 14 mars do të jenë të vlefshme edhe për 6 shtator.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background