Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner po bëhet nënë për herë të parë

February 13, 2020

Sophie Turner raportohet se po bëhet nënë për herë të parë. Burime të afërta me aktoren konfirmojnë se ylli i “Game Of Thrones” është shtatzënë dhe po pret fëmijën e parë me bashkëshortin e saj, këngëtarin Joe Jonas.

“Çifti po i mban gjërat më private, por familja dhe shoqëria e tyre janë shumë të emocionuar”, ka thënë një burim. Paraqitja publike e fundit e dyshes ishte në cermoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”, ku Sophie shihej tejet e lumtur gjatë performancës së Jonas Brothers’ me “What A Man Gotta Do”.

Joe dhe Sophie befasuan fansat e tyre në maj të vitit 2019 kur ata u martuan në Las Vegas pas “Billboard Music Awards” dhe njw muaj mw vonw organizuan ceremoninë e dytë në Francë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background