William Levi ndahet nga bashkëshortja Elizabeth Gutierrez

March 6, 2020

Ylli i telenovelave spanjolle, William Levy dhe partnerja e tij, Elizabeth Gutierrez janë ndarë! 

Mediat e huaja shkruajnë se dyshja prej muajsh ka pasur konflikte dhe po qëndrojnë bashkë vetëm për hir të fëmijëve.

William dhe Elizabeth flenë në të njëjtën shtëpi, por në dhoma të ndara. Sipas një burimi pranë çiftit, ata nuk duan ta bëjnë ende publike ndarjen pasi u shmangen skandaleve. William dhe Elizabeth janë bashkë prej shumë vitesh dhe kanë 2 fëmijë.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background