Will Smith tregon të pasmet në Instagram ‘Më thanë se nëse nuk tregon prapanicën nuk mund t’i arrish 50.000 ndjekës’

November 8, 2019

Will Smith ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën u paraqit nga spitali. Aktori tregoi se po bënte një kolonoskopi, por ka befasuar  me mbishkrimin poshtë videos ku  ironizoi të famshmet që arrijnë shifra të mëdha ndjekësish në Instagram, duke thënë se dikush i kishte sugjeruar se nuk mund t’i arrijë 50 mijë ndjekës nëse nuk e tregon prapanicën. “Ata thanë se nuk mund të arrish 50 milion ndjekës në IG pa treguar prapanicën tënde. Kështu ja ku jam, tek mjeku dhe do ta arrijë këtë shifër”, ka shkruar reperi sipër videos.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background