Vjen në jetë fëmija i tretë i Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias

February 11, 2020

Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë. Ka qenë vëllai i këngëtarit spanjoll Enrique, Julio Iglesias Jr, i cili ka konfirmuar që bukuroshja ruse Anna kishte lindur, gjatë një interviste me radiotelevizionin kilian ADN. Pyetjes nëse fëmija ishte djalë apo vajzë, ai iu përgjigj duke thënë se ishte secret. Ish-tenistja, 38 vjeç, ka tashmë dy binjakë 2-vjeçarë, Lucy dhe Nicholas, me partnerin Enrique, 44 vjeç.  Ata janë ndër çiftet më jetëgjatë të shoëbizit.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background