Vazhdon “lufta” mes Cardi B dhe Nicki Minaj!

November 30, 2018

Nicki Minaj ka bërë një lëvizje drejtuar zënkës me Cardi B, që na bën të gjithve të mendojmë se nuk e ka lënë me kaq sherrin.

Nicki e vazhdoi aty ku e la shoku i saj, rreperi Tekashi 6ix9ine, duke kontraktuar për videoklipin e saj të ri dy banakieret e strip club-it – Baddie Gi dhe Jade – të cilat po përgatiten të hedhin në gjyq Cardin.

Femrat shfaqen në videon e këngës më të re të Nicki-t, “Good Form”, në bashkëpunim me Lil Wayne.

Ato kërcejnë bashkë me Nicki-n në një sekuencë 40 sekondëshe.

Dy motrat postuan foto të videoklipit, dhe morën përgjigje plot dashuri nga Nicki. Madje dhe këngëtarja postoi një foto me dy banakieret dhe kërcimtaret e tjera nga mbrapa.

Ouch: Nicki Minaj appeared to reignite her feud with Cardi B, after hiring bartenders, Baddie Gi and Jade (front L and R) who are preparing to sue the rapper, to star in her new music video

Kujtojmë se Cardi urdhëroi një sulm mbi Baddie Gi dhe Jade, pasi besonte që Jade kishte fjetur me bashkëshortin e saj, Offset.

Motrat u lënduan, dhe kanë kohë që përgatiten për gjyqin kundër Cardi-t, e cila u arrestua muajin e kaluar për rolin e saj në sulmin që ndodhi brenda strip club-it.


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background