Vajza tha për herë të parë “mami”; ja reagimi i Cardi B…

February 13, 2019

Çfarë përjetoi Cardi B pasi shkoi në shtëpinë e saj pas ceremonisë Grammmy, as që krahasohet me çmimin e fituar. Vajza e saj 7 muajshe Kulture tha për herë të parë fjalën “mama”. Emocionet e reperes nuk kanë nevojë për fjalë, menjëherë sapo e ka dëgjuar Cardi ka shpërthyer në lot.

Ka qenë ajo që e ka postuar videon dhe shkruan:

“Një javë pasi tha Baba, Kulture po thërret mami. Gëzuar 7-mujorin e lindjes. Të duam shumë”- përfundon ajo.

 

Pak ditë më parë reperja e njohur Cardi B, arriti të korrte sukses ne ceremoninë e çmimeve “Grammy” duke marrë çmimin për “Albumin Rap më të mirë”.

Tagged as

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background