Vajza e Ornela Mutit; akrobaci nudo për fansat në rrjete sociale…

May 15, 2019

Naike Rivelli pozon nudo në rrjetet sociale teksa bën akrobaci.

E kapur pas një rripi të kuq teksa bën joga, vajza e Ornella Mutit nxjerr në pah të pasmet e saj duke bërë fansat e shumtë të mos i kursejnë zemrat dhe komentet.

Joga është pasioni i saj, akoma më mirë nëse e praktikon e zhveshur, ose maksimumi me taka të larta dhe tanga.

Cdo foto e saj në rrjetet sociale është e mbushur me like dhe komente, mes të cilëve ka nga ato që e vlerësojnë dhe e kritikojnë.

foto galeri

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background