Travis Scott bën lëvizjen guximtare për t’i vërtetuar dashurinë Kylie Jenner…

March 5, 2019

Travis Scott ka fshirë llogarinë e tij të Instagram si shprehje e besnikërise ndaj të dashurës së tij, Kylie Jenner. Ky veprim vjen pas akuzës nga bilionerja se e kishte tradhëtuar, pasi zbuloi mesazhe dyshuese në llogarinë e rreperit.

Çifti po përpiqet të rregulloj situatën, veçanërisht për të mirën e vajzës së tyre 1 vjeçare, Stormi. Megjithatë burime të brendshme kanë shprehur se Kylie u nervozua së tepërmi me të dashurin Travis, pasi lexoi mesazhe “më të ngrohta se ç’duhet” mes tij dhe disa femrave të tjera.

Travis Scott është penduar për veprimet e tij, dhe dashurinë për Kylie e shprehu publikisht në një nga koncertet e tij të fundit në Madison Square Garden, ku teksa performonte bërtiti: “Të dua grua”.

TMZ ka zbuluar se Travis dhe Kylie nuk ja ndarë për një moment fundjavën e kaluar, dhe se Travis nuk ka ndërmend ta hapi më Instagram-in.

Not happy: However insiders revealed that Kylie was 'p***ed' when she found the supposedly 'over-friendly' messages on her boyfriend's phone between him and several women he had been talking to (pictured May 2018)

Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background