Titanic rikthehet në kinematë botërore?!

October 10, 2018

Pas një suksesi mbarëboteror dhe 11 çmimeve Oscar, filmi legjendar “Titanic” mban ende tw fshihura detaje që nuk janë të njohura për publikun, si përshembull kush është autori i vërtetë i portretit të Rose e veshur vetëm me diamantin blu me formën e zemrës, apo arsyet e vërteta që e shtynë Cameron për të realizuar kryeveprën dedikuar anijes së mbytur.

Për të zbuluar të gjitha detajet, si dhe për të kremtuar 20 vjetorin e daljes së filmit më të famshëm në botë, kryevepra e drejtuar nga James Cameron kthehet në kinema me 8-10 tetor.

Gjithashtu publiku do të njihet dhe me historinë e personazheve në film që janë bazuar në pasagjerë të vërtetë të anijes, disa prej tyre mund ti shihni dhe në fotot e mëposhtme:


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background