Zayn Malik

Supermodelja Gigi Hadid dhe ish-këngëtari i grupit “One Direction”, Zayn Malik, kanë elektrizuar së fundmi fansat e tyre teksa e kanë nisur sërish marrëdhënien e tyre romantike, dy vjet pas ndarjes. Modelja 24-vjeçare e “Victoria Secrets” ka zbuluar së fundmi se mendon që të nisë një familje me këngëtarin 27-vjeçar dhe se është optimiste për […]

Zayn e Gigi u ndanë për herë të fundit në nëntor të vitit 2018, por duket se kjo nuk ka zgjatur më shumë se një vit dhe tani të rinjtë janë sërish në krahët e njëri-tjetrit. Çifti i ribashkuar u panë të shtunën në mbrëmje në New York, ndërsa kishin dalë për të festuar ditëlindjen […]

Gigi dhe Zayn kanë nisur të komunikojnë sërish pas 10 muajsh ndarje dhe këtë e kanë konfirmuar burime pranë modeles së famshme. Ka qenë pikërisht kjo e fundit ajo e cila i ka shkruar këngëtarit britanik pak kohë pas ndarjes me ish të dashurin e fundit, Tyler Cameron. Gigi gjithmonë ka patur një vend të […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background