Vogue

Stella Mccartney ka hyrë në historinë e modës si stilistja e parë që shfaqet në  kopertinën e  “Vogue”. Mbretëresha e stilit paraqitet në kopertinën e edicionit të janarit 2020 të revistës me katër fëmijët e saj, Miller (14), Bailey (12), Becket (11) dhe Reiley (9). Stilistja, e cila është e famshme për veshjet e saj […]

Në një intervistë për ‘Vogue’, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë rrëfyer për jetën e tyre si të sapomartuar dhe për vendimin e tyre të pazakontë. Ata janë shprehur se nuk kanë kryer marrëdhënie seksuale deri ditën e martesës. Midis të tjerave, Justin ka treguar se ai kishte një vit pa kryer […]

Ju kujtohen vetullat e holla si fije peri? Ato që na i hiqnin parukieret e lagjes, ose që i hiqnim vetë se ashtu ishte moda? Dikur sa më të holla t’i kishe vetullat, aq më trendy ishe. Ndërsa në kohët e sotme menduam se shpëtuam nga fenomeni “fije peri”. Filluam t’i trashnim vetullat me laps, […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background