Tom Hanks

Një lajm i mirë vjen nga Hollywoodi. Pas disa ditësh në karantinë çifti i aktorëve Tom Hannks dhe Rita Wilson që rezultuan pozitivë me koronavirus, janë shëruar. Dy 63-vjeçarët kanë kryer sërish analizat e nevojshme dhe kanë rezultuar negative duke arritur ta mposhtin Koronavirusin, i cili u ka marrë jetën shumë njerëzve. Ndërkohë e gjithë […]

Koronavirusi nuk ka kursyer as VIP-at, qofshin ata politikanë, sportistë apo personazhe të showbizit disa prej tw cilwve pas testimit kanë rezultuar pozitivë. Në Itali rezultojnë të prekur nga sëmundja kreu i PD, Nicola Zingaretti, deputetët Edmondo Cirielli, Claudio Pedrazzini dhe Alberto Cirio, presidentë të Lazio dhe Piemonte si dhe aktorja e njohur Giuliana De […]

E pabesueshme por e vërtetë. The Simpsons parashikoi 13 vjet më parë infektimin e Tom Hanks me koronavirus. Në një nga seritë e vitit 2007 shfaqet aktori i animuar dhe thotë: Nëse më shikoni personalisht, më lini vetëm. Ai vendosi ta izolojë veten nga të tjerët, në serial dhe kjo besohet se është një tjetër […]

Aktori i njohur Tom Hanks ka lajmëruar se ai dhe gruaja e tij Rita kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Ata u infektuan në Australi teksa ndodheshin për disa xhirime ku mesa duket ka qenë dhe një person nga Wuhani. Përmes një postimi në rrjetet sociale, aktori tregon se çfarë shenjash përjetoi: Ai tha se sapo […]


Current track

Title

Artist

Background