Sylvester Stallone

Në autobiografinë e tij, Elton John zbulon disa episode interesante të papërmendura më parë. Mes tyre edhe ai  kur gjatë një mbrëmjeje bamirësie në të cilat princesha Diana nuk mungonte kurrë, yjet e Hollivudit, Richard Gere dhe Silvester Stallone u vunë në garë për t’i rënë në sy Dianës, madje edhe u konfliktuan mes tyre. […]

Sa do të shpenzonit për të takuar aktorin apo këngëtarin tuaj të preferuar dhe të bënit një foto me të? Me siguri jo 849 paund, vetëm nëse jeni shumë i pasur. Në fakt kjo është shuma që duhet të paguash nëse dëshiron të takosh Sylvester Stallone-n. 72 vjeçari është duke bërë një tur promovimi në […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background