Sophie Turner

Tani janë të martuar, por Sophie Turner nuk ka qenë aspak një fanse e Joe Jonas para se ta njihte atë. Përkundrazi, në një intervistë për revistën ‘Elle’ aktorja e ‘Game of Thrones’ ka treguar se deri në momentin që e ka takuar mendonte se ai ishte një “trap”. Por shqetësimi i saj ishte i […]

Sophie Turner raportohet se po bëhet nënë për herë të parë. Burime të afërta me aktoren konfirmojnë se ylli i “Game Of Thrones” është shtatzënë dhe po pret fëmijën e parë me bashkëshortin e saj, këngëtarin Joe Jonas. “Çifti po i mban gjërat më private, por familja dhe shoqëria e tyre janë shumë të emocionuar”, […]

Dasma ishte një vendim i marrë në momentin e fundit nga çifti dhe kjo dukej nga fakti që personi, i cili i martoi ishte një imitues i Elvis Presley, nusja dhe dhëndri përdorën si unaza “Ring Pops”, që praktikisht janë ato unazat lodër me karamele brenda që i kishim aq qejf kur ishim fëmijë, madje […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background