Sharon Stone

Aktorja e famshme hollivudiane, Sharon Stone, ka vlerësuar veprimin e Shqipërisë për të dërguar 30 mjekë dhe infermierë në Itali, për të ndihmuar në krizën shëndetësore atje për shkak të koronavirusit. Në një postim në Instagram Story, shoqëruar me një foto të viteve 1990, ku anijet me emigrantë shqiptarë niseshin për në Itali, Stone shkruan: […]

Aplikacioni i njohjeve, Bumble, ka bllokuar profilin e aktores Sharon Stone e cila ishte regjistruar aty për t’u njohur me meshkuj. Bumble pohoi se e bllokoi aktoren për shkak të raportimeve se profili i saj ishte fals. Por 62 vjeçarja pranoi se ai ishte profili i saj i vërtetë dhe tani Bumble thotë se e […]


Current track

Title

Artist

Background