Selena Gomez

Selena Gomez ka nëntë muaj që nuk kontakton më shoqen e saj të ngushtë që nga fëmijëria, Francia Raisa. Aktorja Raisa, e cila po ashtu i dhuroi një veshkë asaj duke e shpëtuar nga vdekja, thuhet se nuk pajtohej me mënyrën e jetesës së Selenes pas transplantimit të veshkës, duke sjellë zënka mes të dyjave. […]

Selena Gomez pritet të nxjerrë albumin e saj të ri. Lajmin e bwri publik me një video live në Instagram, ku ndër të tjera këngëtarja foli për videoklipin e këngës ‘I Can’t Get Enough’. Hiti i fundit është një bashkëpunim me Benny Blanko, Tainy dhe J Balvin. Selena gjithashtu siguroi fansat që albumi do të […]

Selena Gomez i ka munguar tashmë prej disa kohësh muzikës dhe rikthimin e saj e pati me një bashkëpunim me kantautoren amerikane Julia Michaels. ‘Anxiety’ është kënga që ka bërë bashkë Selenën me një nga kantautoret më të reja por dhe më suksesshme të momentit në SHBA. Ky produksion na befason, jo vetëm prej faktit […]

U bë kohë që nga largimi i këngëtares dhe aktores, Selena Gomez, nga rrjetet sociale. Ajo vendosi të merrte pushime, pak para mbarimit të vitit 2018. Për të viti që kaloi ka qenë i mbushur me peripeci; pas sëmundjes së lupusit, e deri te martesa e dashurisë së saj më të madhe, Justin Bieber, me […]

Rikthehet më në fund Selena Gomez për sytë dhe veshët tanë. Dje u përhap me shpejtësi lajmi se Selena Gomez u rikthyer në rrjetet sociale, dhe postimi i parë pas kaq shumë muajsh është një video ku reklamonte firmen “Puma”. Ndërkohë sot është publikuar intervista e parë  saj pas problemeve me shëndetin. Artikulli është siguruar […]

Selena Gomez po kalon kohë të vështira momentalisht. Sipas TMZ, këngëtarja 26 vjeçare, është shtruar në spital për herë të dytë brenda dy javësh, pasi pësoi një rënie të rruazave të bardha të gjakut. Këto problem shëndetësore po i vijnë si pasojë e transplantit të veshkës. E gjithë kjo situatë e ka çuar Selenën në […]

Selena Gomez i ktheu shuplakën Dolce & Gabbana-s, dhe ne e duartrokasim! Të martën këngëtarja e muzikës pop u pa në New York City më shik se kurrë. Në fund të fundit, është java e modës! Gomez kishte veshur një palë pantallona të kuqe, një bluzë të zezë dhe një xhaketë lëkure me gëfoz blu […]

Selena Gomez vendosi të fliste për herë të parë në këtë intervistë duke thyer heshtjen dhe të tregonte gjithçka për jetën e saj pas një qetësie shpirtërore që  ka fituar. 26-vjeçarja ka vendosur që të jetojë tashmë larg stresit të Los Angelosit dhe trysnisë së madhe që ajo përballet atje. Ajo është shpërngulur në Orange […]

Pak javë më parë, fotoja e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin duke qarë në mes të rrugës në Manhatan ka bërë xhiron e rrjetit. Pas kësaj të gjithë u bënë kuriozë, se cila ishte arsyeja e debatit ose e mërzitjes së çiftit. Vetë Justin është shprehur se në çdo çift ka ditë të mira dhe […]

Ditën e djeshme, Selena Gomez është fotografuar me një veshje aspak të zakonshme. Ajo qëndronte zbathur në rrugë me një bluzë në masë të madhe prapa së cilës shkruhej “Keep The Faith” një mesazh ky që thuhet se lidhet me gjendjen e mikeshës së saj, Demi Lovato. Si mikesha e saj e ngushtë, Selena është […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background