Savage X Fenty

Rihanna ka çmendur rrjetet sociale me linjën e saj të re të të brendshmeve për Shën Valentin. Këngëtarja shfaqet me të brendshme intime shumë seksi dhe të parezistueshme. Në fillim më një look ‘total lejla’, më pas të bardhë me bigodina në kokë. Fotot shumë erotike ku ylli nga Barbados tregon format e saj sensuale, […]

Rihanna e tejkalon veten edhe një herë! Të mërkurën, këngëtarja e hitit “Work” debutoi për herë të parë në New York Fashion Week me koleksionin e Savage X Fenty vjeshtë/dimër 2018, dhe ishte një spektakël i vërtetë. Artistja jo vetëm që kombinoi elementër e modës, kërcimit, dhe artit performues; ajo mblodhi dhe një cast me […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background