Romeo Veshaj

Prej disa kohësh është përfolur se Romeo dhe Jonida janë në një lidhje, pavarësisht se janë kapur disa herë mat, asnjëri prej tyre nuk ka pohuar asgjë. Por tashmë duket se ka ardhur momenti i të vërtetës! Romeo, Donaldi dhe Bora Zemani do të nisin programin e tyre të ri “Treshat”, ku e ftuar në […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background