qirinj

Aktorja e famshme e Hollywood-it, Gwyneth Paltrow, ka nxjerrë në shitje qirinj me aromën e vaginës së saj. Gjithçka nisi si një shaka mes saj dhe krijusit të parfumeve Douglas Little, kur teksa po punonin për të krijur një parfum të ri, një moment Gwyneth ndjeu se po ndjente erën e organit të saj gjenital. […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background