Puma

Rikthehet më në fund Selena Gomez për sytë dhe veshët tanë. Dje u përhap me shpejtësi lajmi se Selena Gomez u rikthyer në rrjetet sociale, dhe postimi i parë pas kaq shumë muajsh është një video ku reklamonte firmen “Puma”. Ndërkohë sot është publikuar intervista e parë  saj pas problemeve me shëndetin. Artikulli është siguruar […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background