Princi Charles

Pas diagnostifikimit me koronavirus, Princi Charles është jashtë izolimit dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. 71 vjeçari, testoi pozitiv për Covid-19 javën e kaluar dhe ishte izoluar në rezidencën e tij në Skoci. Charles kaloi shtatë ditë karantinë në shtëpinë e tij në Birkhall, në pronën mbretërore Balmoral. Më herët, Buckingham Palace tha se […]

Covid-19 ka prekur edhe mbretërinë britanike duke infektuar 71-vjeçarin, princin Charles, një lajm i bërë me dije dje nga Clarence House. Mbreti i ardhshëm ka shfaqur simptoma të mesme, por momentalisht gëzon “shëndet të mirë”. Ndërkohë, gruaja e tij Camilla, 72 vjeç, pas testimeve të kryera duket se nuk është e infektuar. Në përputhje me […]


Current track

Title

Artist

Background