Prince Harry

Meghan Markle dhe Princ Harry morën pjesë në ndeshjen e bejsbollit midis skuadrës ‘Yankee’ të New York dhe skuadrës ‘Red Sox’ të Boston. Pas daljes së tyre publike, në rrjet është bërë virale një video, ku dallohet se duka e ka injoruar në një moment prezencën e partneres së tij. Meghan iu drejtua Harry-t për […]

Kjo është dalja zyrtare për Meghan Markle, më pak se një muaj nga lindja e Archie. Dukesha e Sussex ka marrë pjesë, së bashku me burrin Harry dhe pjesën tjetër të familjes mbretërore, në Trooping the Colour, eventi që çdo vit feston zyrtarisht ditëlindjen e mbretëreshës Elisabetta. Ishte një kuriozitet i madh për kthimin në […]

Si sot një vit më parë Meghan Markle dhe Prince Harry kurorëzuan dashurinë e tyre nëpërmjet një ceremonie madhështore ku ishin sytë e gjithë botës. Përvjetori i parë i martesës së i gjen ata prindër të një djali, Archie, i cili erdhi në jetë pak ditë më parë. Për të festuar 1 vjetorin e martesës […]

Ndërmjet argumenteve të supozuara me kunatën Kate Middleton, thashethemeve se po i nxinë jetën stafit dhe normalisht problemet me babain dhe të motrën, Meghan Markle po kalon disa muaj të vështirë. Një burim i ri ka shprehur për Us Weekly se Princi Harry ndihet tepër i nervozuar për dramën dhe negativitetin që e rrethojnë gruan […]

Dashuria e nënës është e padiskutueshme, dhe e ndarë në mënyrë të barabartë për të gjithë fëmijët ë saj. Kur bëhet fjalë për familje mbretërore është muhabet tjetër. Një ndër gjërat më të rëndesishme për Princeshë Dianën padyshim ka qenë familja dhe ajo gjithmonë ka qenë një nënë e përkushtuar. Ajo bënte të pabërën për […]

Me një postim publik nga faqja Kensington Palace, pallati mbretëror ka lajmëruar se Duka dhe Dukesha e Sussex, Princi Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. “Jemi të lumtur t’ju njoftojmë se çifti mbretëror do të bëhen prindër në pranverë të vitit 2019”. Ka kohë që çifti mbretëror qëndron […]

Çifti i ri i familjes mbretërore do të transferohen në shtëpinë e tyre të ri në “Cottage Adelaide”.  Por përvec këtij ndryshime, mendohet të ketë dhe ndryshime të tjera. Në mediat e huaja prej kohësh përflitet se Princ Harry dhe Meghan Markle do të bëhen prindër. Por kjo gjë nuk është konfirmuar nga Pallati mbretëror. […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background