Placido Domingo

Tenori i famshëm, Placido Domingo, ka njoftuar pasditen e së dielës se ka dalë pozitiv me koronavirus. Me anë të një postimi në Facebook, artisti i madh spanjoll tha se e ndjente “detyrim moral” që të ndante këtë lajm me publikun dhe shtoi se së bashku me familjen e tij po qëndron në izolim. Domingo […]

Pasojat e para për Placido Domingon pas akuzave për ngacmime seksuale nga ana e të paktën 9 femrave. Shfaqjet e artistit të famshëm, që ishin parashikuar në 6 tetor u anuluan nga San Francisco Opera. Edhe Philadelfia Orchestra ka tërhequr ftesën për Domingon, për ti hapur rrugë sezonit të ri operistik. Ndërkohë Los Angeles Opera […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background