Pete Davidson

Pete Davidson bë sikur nuk e njeh më Ariana Grande — të paktën sa i përket rrjeteve sociale. Siç është raportuar këtë javë, Pete e ka bllokuar Arianë në mediat sociale pas rreth dy muajve prishje të fejesës. Por tani, po mësojmë më shumë se për çfarë arsyeje ai e bllokoj, dhe pse Pete vendosi të pastroj […]

Kënga e re e Ariana Grandes po thyen çdo pritshmëri. Të gjithë e dëgjojmë non stop, është kthyer në himn për gjeneratën e re, dhe më e bukura qëndron të videoklipi që tregon çastet e preferuara nga filmat legjendar të viteve 2000. Në videon epike, Ariana luan rolin e Regina George, dhe normalisht nuk mund […]

Reagimet e Ariana Grandes, pas ndarjes nga aktori Pete Davidson, po i kërkojmë si gjilpërën mes kashtës. Shkak i ndarjes u përfol se janë pasojat që këngëtares i ka shkaktuar ndarja nga jeta në një moshë shumë të re e ish-të dashurit të saj, Mac Miller. Pavarësisht këtyre zërave, fillimisht këngëtarja u shpreh se nuk […]

Ndodhi ajo që kishim frikë të gjithë se do ndodhte. Këngëtarja Ariana Grande i ka dhënë fund fejesës me aktorin e “Saturday Night Live” Pete Davidson. Ishte tepër e bukur për të qenë e vertët. Burime pranë çiftit kanë bërë të ditur për TMZ se ata janë ndarë në fundjavë pasi kanë menduar që nuk […]

I fejuari i Ariana Grande-s, komediani Pete Davidson, tha në një intervistë për Howard Stern Monday se ka marrë kërcënime me vdekje pasi u bë publik lajmi se çifti u fejua. Disa njerëz me sa duket nuk ishin shumë të kënaqur që Pete Davidson dhe Ariana Grande ranë në dashuri. “Dikush donte të më gjuante […]

U fejuan brenda një muaj dhe e gjithë vëmendja është se kur do ta organizojnë dasmën aktori Pete Davidson dhe këngëtarja Ariana Grande. Në një intervistë për “Good Morning America”, këngëtarja e hitit “No Tears Left To Cry” rrëfeu mes emocionesh se do t’i drejtohet altarit brenda vitit 2019. “Dasma do të jetë brenda vitit […]

Ju kujtohet historia e dashurisë së Ariana Grande dhe Pete Davidson? Çifti shpalli fejesën pas më pak se dy muaj lidhje, dhe tani po presim të shpallin datën e martesës. Romanca dhe fejesa e tyre e shpejtë bënë bujë në mediat rozë. Dhe Ariana Grande e Pete Davidson ishin përsëri në qendër të vëmendjes pasi […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background