Oscars 2019

Lajmi se komediani Kevin Hart do të ishtë prezantuesi i mbrëmjes së çmimeve prestigjoze Oscars 2019 bëri bujë, dhe në fillim u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat. Por entuziasmi i Hart nuk zgjati shumë pasi mbrëmjen e djeshme ai dha dorëheqjen pas disa komplikacioneve në lidhje me koente homofobike që ai ka bërë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background