Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi është ndaluar pas një kontrolli rutinë nga policia teksa i janë gjetur dy qese farmaceutike të dyshuara si lëndë narkotike. Marashi është ndaluar teksa ndodhej në një autoveturë tip audi me disa miq të saj. Modelja ka pranuar se lënda narkotike që iu gjet në makinë, në momentin që u ndalua, ishte […]

Të hënën u mbajt në New York “Met Gala 2019” dhe në qendër të mediave rozë ka qenë për gjatë gjithë ditës së sotme, look-u i pjesmarrësve në këtë event. Listës se personazhet të veshur më mirë nuk kishte si t’i mungonte edhe Jennifer Lopez e cila nuk zhgënjeu as këtë herë më zgjedhjen e […]

Reperi Noizy është më i pëlqyer dhe më i ndjekuri në rrjetet sociale. Ai është tepër aktiv në profilin e tij në “Instagram”, ku poston vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e tij. Oriola Marashi e cila ishte prej kohësh ka qenë pjesë e labelit OTR, tashmë ka dalë prej tij. Në profilin e saj […]

Nëse ka dy fjalë që mund ta përshkruanin më së miri Oriola Marashin janë pikërisht “seksi dhe provokuese”. Ajo është një ndër modelet më të njohura shqiptare e cila është bërë pjesë e klipeve botërore dhe shumë fansa të OTR po presin debutimin e saj në muzikë. Pas largimit të Encës nga labeli OTR , […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background