Offset

Synimet e Era Istrefit për të pushtuar tregun botëror janë të qarta dhe po punon shumë për ta arritur këtë. Pas bashkëpunimit me reperin rus, Sayonara Boy, këngëtarja ka lajmëruar se të premten do të publikohet kënga e saj e re që do të jetë një bashkëpunim me Yellow Claw dhe reperin e famshëm Offset, […]

Vajza e këngëtares së njohur, Cardi B dhe Offset, Kulture mbushi 1 vjeç pak ditë më parë dhe prindërit e vogëlushes organizuan festën madhështore. Sipas ‘TMZ’, Cardi B ka shpenzuar 400 mijë dollarë për 1 vjetorin e vogëlushes së saj. Festa ishte organizuar e gjitha për fëmijë dhe reperja nuk ngurroi të ndajë me publikun […]

Rikthehemi pak në dhjetor kur dolën lajmet që Offset kishte tradhëtuar këngëtaren Cardi B. Pak kohë më vonë, ai e ndërpreu në mes të performancës në skenë për t’i kërkuar falje. Por a është penduar për gjithë atë shfaqje publike? “E dashuroj gruan time, prandaj është serioze, nuk është një lojë për mua. I bëra […]

 Offset i paska thirrur mendjes mesa duket, por mund të jetë tepër vonë. Reperi i Migos po e kalon shumë keq ndarjen nga reperja Cardi B, e cila e akuzoi për tradhëti të shumfishta. Përtej ndarjes nga Cardi, Offset i është dashur të përballoj urrejtjen nga fansat e reperes. Ai postoi në Twitter : “Zhdukuni, […]

  Cardi B dhe Offset i kanë dhënë fund martesës së tyre një vjeçare. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Cardi nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram. Ajo në videon selfie të realizuar, ajo u shpjegon të gjithë ndjekësve arsyet e ndarjes me partnerin. “Unë jam përpjekur t’i bëj gjërat që të […]

Nicki Minaj ka bërë një lëvizje drejtuar zënkës me Cardi B, që na bën të gjithve të mendojmë se nuk e ka lënë me kaq sherrin. Nicki e vazhdoi aty ku e la shoku i saj, rreperi Tekashi 6ix9ine, duke kontraktuar për videoklipin e saj të ri dy banakieret e strip club-it – Baddie Gi dhe Jade – […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background