Never Really Over

Kënga e re e Katy Perry “Never Really Over” është shuëm e ngjashme me nëj tjetër projekt muzikor të 2017-ës, “Love you like that”, nga këngëtarja norvegjese Dagny. Por ndryshe nga herët e tjera, nuk parashikohet të ngrihet një padi nga norvegjezja në drejtim të yllit amerikan, pasi Katy dhe ekipi i saj i kanë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background