Nevena Bozovic

Festivali “Beozivija 2019”, i zhvilluar në Serbi”, ka zgjedhur edhe këtë vit përfaqësusesin për në Eurovision Song Contest 2019. Pas një gare të fortë dhe një votimi surprizë, fitueses është shpallur Nevena Bozovic, këngëtarja nga Kosova, me këngën “Kruna” që në shqip përkthehet “Kurora”. Vendlindja e artistes mendohet të jetë shkaku që ajo u votua […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background