Naomi Campbell

Në Romë për sfilatën e Gucci në Muzeun Capitoli, Naomi Campbell ka treguar të gjithë joshjen e saj. Super modelja e famshme, 49 vjeç, është shfaqur e mrekullueshme me një fustan të zi me fije ari, duke treguar dekoltenë dhe këmbët zbuluar.Teksa parakalonte duke treguar format e saj perfekte, përpara aparateve fotografikë, modelja ka zbuluar […]

Pavarësisht se Naomi Campbell është një prej modeleve më  të famshme në botë për të paktën tre dekada, ajo është ende një viktimë e diskriminimit racor. Këtë gjë e ka thënë vetë 48-vjeçar në një intervistë të dhënë së fundmi për “Vogue UK”, në të cilën tregoi se një reklamë e saj nuk u publikua […]

Naomi Campbell i ka dhënë fund romances së saj të shumëpërfolur me  yllin e “One Direction”, Liam Payne. Pas 4 muajsh lidhjeje, thuhet se supermodelja 48-vjeçare është mërzitur nga 25-vjeçari, dhe vendosi t’i lërë gjërat të shkojnë drejt fundit. Megjithatë, Naomi dhe Liam do të “qëndrojnë miq” pasi, sipas një burimi pranë dyshes mes tyre […]

Kim Kardashian paditi marka të ndryshme për kopjimin e veshjeve të saj, por tashmë rrjeti i është kthyer kundër pasi është vetë Kim që po kopjon. Në fundjave, Kim u shfaq në dasmën e Chance the Rapper, e veshur me një fustan Versace me ngjyra bojëqielli, lejla dhe të gjelbër, i njëjti fustan që supermodelja […]

Duket shumë e ccuditshme, por Naomi Campbell dhe Liam Payne mund të jenë çifti më i ri i showbiz-it. Edhe pse deri tani asnjëri prej tyre nuk ka deklaruar asgjë, shenjat që kanë lënë në Instagram na kanë bërë tejet mosbesues. Te premten, supermodelja postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një selfie, ku dukej […]

Naomi Campbell ishte e ftuar në “Watch What Happens LIVE” të Andy Cohen. Një nga rubrikat e emisionit amerikan është ajo ku intervistuesi jep emrat e personave të famshëm, dhe të ftuarit duhet të japin opinionin e tyre. Në këtë rubrikë, Naomi u pyet për disa të famshëm, derisa i erdhi rradha Kendall Jenner. Reagimi […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background