music

Menaxheri më afatgjatë i këngëtares Britney Spears, Larry Rudolph, ka pohuar se këngëtarja kurrë nuk do të mund të performojë më në mes të betejës së saj me shëndetin mendor. Këngëtarja 37-vjeçare kishte planifikuar të rifillonte koncertet, por mesa duket një gjë e tillë nuk do të ndodhë. DailyMail shkruan se menaxheri i këngëtares ka […]

Ndryshimet drastike, janë diçka krejt normale për të. Lady Gaga ndryshe mund të quhet edhe një kameleon pasi vështirë të shihet dy herë me një look të njëjtë. Edhe këtë herë, këngëtarja ka befasuar fansat me fotot e fundit. E veshur me një komplet ngjyrë blu të shndritshëm dhe me një make up  ku ngjyra […]

Lajme të këqija na vijnë nga Kina këtë herë përsa i përket sfilatës së modeleve bukuroshe të Victoria’s Secret. Pas refuzimit të vizës për këngëtaren Katy Perry dhe për një nga modelet më “in” të momentit, Gigi Hadid, autoritetet kineze nuk kanë lejuar që party pas sfilatës të zgjasë më shumë se pas orën 23:50. […]

Ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare kitaristi i AC/DC, Malcolm Young. “Me pikëllim të madh ju njoftojmë për vdekjen e Malcolm Young, burrit të dashur, babait, gjyshit dhe vëllait”.I njohur për veprat e tij muzikore, Malcolm ishte kantautor, kitarist, performues, producent dhe vizionar, i cili ka qenë frymëzim për shumëkënd”. Që nga fillimi, ai […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background