Monica Bellucci

Monica Bellucci nuk do të jetë një nga 10 prezantueset e Sanremos, siç ishte konfirmuar ditët e fundit nga producenti Amadeus Sebastiani. Vetë Belluci ka treguar në një konferencë se nuk ka rënë dakord me Amadeus në disa pika, por nuk sqaruar nëse dorëheqja e saj ka lihje me deklaratën e tij për përzgjedhjen e […]

Atë do ta shohim së shpejti në tre filma të rinj, por ndërkohë Monica Belluci tregon ‘bukurinë e saj për revistën ‘Madame Figaro’. Artistja e famshme italiane ka treguar format e saj me kostum plazhi në fotot e realizuara nga Thiemo Sander. Artistja shfaqet e mrekullueshme dhe në super formë në moshën 55 vjeçare. Buzë […]

Historia e dashurisë së Monica Bellucci dhe Nicolas Lefebvre ka përfunduar pas një viti së bashku. Lajmin e ka dhënë vet aktorja e njohur në një intervistë për ‘F’. ‘Udhëtimi jonë së bashku vazhdon tani në një tjetër pistë, atë të miqësisë”- ka thënë ajo. Aktoja 54-vjeçare dhe i dashuri i saj 36 vjeç kanë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background