Miley Cyrus

Jeta sentimentale nuk po shkon siç duhet për Miley Cyrus. Brenda një kohe të shkurtër, këngëtarja i dha fund dy historive të ndryshme, martesës me Liam Hemsëorth dhe lidhjes me Kaitlyn Carter. Në një foto pranë dy qenve të saj, Miley bëri një shkrim dedikuar dashurisë që ngjan më shumë si një mesazh i nënkuptuar […]

Në koncertin e zhvillur në Las Vegas, Miley Cyrus u kërcënua nga një fans i fiksuar në mes të turmës. 42-vjeçari u pa në turmë nga bodygardët e Mileyt, të cilët thirrën policinë që ta arrestonin. Sipas mediave, fansi i tha ekipit të këngëtares se ka për mision jete të lërë Mileyn shtatzënë. Ai ndodhet […]

Këngëtarja Miley Cyrus dhe aktori Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre 7 muaj pas martesës. Sipas saj shkak i ndarjes ishte fakti se të dy kishin nevojë të dedikoheshin plotësisht në karrierën e tyre. Ndërkohë Miley u pa në Como të Italisë, në skena të nxehta me blogeren Kaitlynn Carter. Ndërkohë aktori nuk […]

Në fillim të korrikut Dua Lipa ndau me të gjithë shqiptarët lajmin më të bukur në lidhje me “Sunny Hill Festival”, që ajo organizon së bashku me babain e saj. Këngëtarja tregoi se në 2 gusht do të performonte në Prishtinë Miley Cyrus. Duke qenë se pritjes për koncertin madhështor po i vjen fundi, Miley […]

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, nëpërmjet një videoje në rrjetet sociale, bën me dije se në festivalin e Prishtinës që do të mbahet më 2 gusht në Kosovë, përpos faktit që do të jetë vetë e pranishme, ajo do të marrë me vete edhe kolegen e saj, këngëtaren me famë botërore Miley Cyrus. “Unë […]

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë plot 10 vite me njëri tjetrin, por dashuria e tyre mbetet e njëjta, madje akoma dhe më e fortë. Çifti i njohur u martua në fshehtësi në muajin dhjetor të vitit të kaluar. Për fatin tonë të keq, Miley dhe Liam u treguan shumë dorështrënguar në dhjetor, dhe bën […]

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme. Mes personazheve të veshur më mirë kanë qenë edhe Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Më poshtë mund të shihni disa nga veshjet e cilësuara […]

Shumë pak ditë kanë kaluar nga martesa e papritur mes Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, dhe në media ka qarkulluar lajmi se Miley është shtatzan. Çifti i njohur u martua në një ceremoni krejt private me 23 dhjetor të 2018-tës. Lajmi ështe bërë i ditur nga “Ok!Austalia”, burimet e të cilit shprehin: “Miley është e […]

Këngëtarja Miley Cyrus na ka befasuar me jetën e saj të shthurur që në vitin 2015, dhe u bë ca kohë që sikur ra në qetësi. Por mesa duket periudhës së qetësisë po i vjen fundi, falë të ëmës së saj, Tish Cyrus. Miley ka zbuluar se ka rifilluar të tymosë marijuanaherë pas here së […]

Shtëpia e Miley Cyrus, të cilën e ndan me partnerin Liam Hemsworth, u shkatërrua totalisht nga zjarret e Woolsey, të dielën. Këngëtarja 25 vjeçare shpërndau një foto të shtëpisë para dhe pas zjarrit masiv në llogarinë e saj zyrtare të Instagram, ditën e djeshme. Fotoja tejet emocionuese tregon shtëpinë e shkatërruar, dhe një dekorim që […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background