mike tyson

Legjenda e boksit Mike Tyson asnjëherë nuk e ka fshehur adimirimin e tij për Conor McGregor dhe këtë herë i ka rezervuar një këshillë. I ftuar në emisionin e ‘MMA Shoë’ ish-boksieri amerikan u shpreh se Conor nuk duhej t’i shpenzonte paratë gjyqeve dhe me dhurata për njerëz që nuk i meritojnë ato. ‘Ashtu si […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background