miachael schumacher

Michael Scumacher ka dalë nga shtëpia dhe është shtruar në Paris për një ‘trajtim sekret’. Kampioni i ‘Formula 1’, është dërguar në spitalin Pompidu në Paris për ‘trajtim sekret’ ku sipas raportimeve do të ketë një transfuzion të qelizave. Që pas aksidentit tnë 2013-ën, teksa bënte ski në Alpet franceze, Schumacher ka qenë duke u […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background