Meghan Markle

Page: 3

Me një postim publik nga faqja Kensington Palace, pallati mbretëror ka lajmëruar se Duka dhe Dukesha e Sussex, Princi Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. “Jemi të lumtur t’ju njoftojmë se çifti mbretëror do të bëhen prindër në pranverë të vitit 2019”. Ka kohë që çifti mbretëror qëndron […]

Dukesha i çuditi të gjithë me veprimin e saj gjatë një vizite, duke mbyllur vetë derën e makinës. Pikërisht kjo sjellje e bëri emergjente mësimin e rregullave të mirësjelljes për Meghan Markle. Ajo është duke marrë “leksione” për rregullat e mirësjelljes dhe duket se ajo ka më shumë punë se pjesëtarët e tjerë të familjes […]

Çifti i ri i familjes mbretërore do të transferohen në shtëpinë e tyre të ri në “Cottage Adelaide”.  Por përvec këtij ndryshime, mendohet të ketë dhe ndryshime të tjera. Në mediat e huaja prej kohësh përflitet se Princ Harry dhe Meghan Markle do të bëhen prindër. Por kjo gjë nuk është konfirmuar nga Pallati mbretëror. […]


Current track

Title

Artist

Background