Mbreteresha Elizabete

Princi Harry dhe Mbretëresha Elizabete kanë biseduar për orë të tëra në një takim privat në pallatin mbretëror. Sipas mediave të huaja biseda ka qenë me tone të qeta. “Do doja ta shikoja Archie-n duke u rritur nëpër mbretëri”, mësohet t`i ketë thënë mbretëresha Harry-t, por kjo s`është e vetmja fjali prekëse. “Nëse një ditë […]

Mbretëresha Elizabeth, 93 vjeç ka bërë një paraqitje zyrtare, në një event në pallatin e Buckingam-it, ku ka ndarë disa medalje për njerëz që kanë kontribuar në fusha të jetës shoqërore në Britani. Detaji që ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve është fakti që mbretëresha ka vendosur dorashka. Kjo është hera e parë, që nga […]

Mbretëresha Elizabetë ka pohuar se mbështet vendimin e nipit të saj Princit Harry dhe bashkëshortes së tij Meghan Markle për tu larguar nga familja mbretërore dhe për të nisur një jetë të re midis Mbretërisë së Bashkuar dhe Kanadasë. Në një deklaratë të publikuar nga pallati mbretëror të hënën, ajo tha se familja mbretërore ka […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background