Mark Frroku

Aktorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Frroku mund ta kenë kaluar ose mund të jenë ende të infektuar me Covid-19. Në një lidhje direkte gjatë një interviste në ‘Shqipëria live’ në Top Channel, aktorja tha se kishte dyshime për faktin se Frroku kishte takuar në një ceremoni mortore pacientin zero, duke i dhënë […]

Rudina Dembacaj ka folur edhe një herë tjetër pa komplekse për jetën e saj personale. E ftuar në emisionin “E Diell”, aktorja ka treguar për marrëdhënien me dy ish-vjehrrat dhe atë aktuale. Moderatori, Ed Manushi e pyeti nëse do të jetonte me vjehrrën dhe Rudina tha se ajo është ëndrra e çdo vjehrre dhe shumë […]

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe lidhja e tyre e dashurisë nuk ka mbetur pa u komentuar nga mediat. E gjithë vëmendja është tek ta dhe deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin. Sot çifti u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen […]


Current track

Title

Artist

Background