Mario Dedivanoviç

Grimieri i famshëm shqiptar, Mario, që jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës i është bashkuar dhuruesve për të prekurit nga tërmeti. Në një reagim në Instagram, Mario ka treguar një histori personale kur i kishte bërë për herë të parë vetes një dhuratë, pas një pune shumë vjeçare. Grimieri shprehet se ka […]

Artisti me origjinë shqiptare, Mario Dedivanovic, i njohur edhe grimieri i Kim Kardashian, ka fituar së fundmi çmimin “American Influencer Awards 2019”! Mario e mori çmimin nga  mikesha e tij e ngushtë, Kim Kardashian, e cila e ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë me artistin shqiptar. Ndërkohë pas marrjes së çmimit, Mario me lot në […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background