Maluma

Yllin e muzikës latine Maluma nuk do ta shihni më vetëm në videoklipet 3 minuta të këngëve, por në një film të plotë. Sipas “Instyle.com” është konfirmuar se 25 vjeçari do të hedhë hapin e tij të parë si aktor, në komedinë romantike “Marry Me”. Këngëtari i njohur do të luajë rolin e partnerit të […]

Më 12 maj në “Ditën e nënës’ Maluma publikoi një foto në rrjete sociale, në të cilën puthte në buzë mamanë e tij. Kjo gjë nuk u prit mirë nga fansat e tij amerikanë, të cilët nuk ngurruan ta kritikonin publikisht. Ndaj këtyre kritikave ka reagur vetë këngtëari i njohur me anë të përfaqësuesit të […]

“Medellin”, bashkëpunimi i ri i Madonnës dhe Malumës është publikuar në 17 prill, por pritet që videoklipi të jetë qershia mbi tortë. Madonna ka publikuar disa video “teasers” në rrjetet e saj sociale dhe të gjithë ndjekësit janë fiksuar pas martesës së saj me artistin latin. Ajo shfaqet e veshur me fustan të bardhë me […]

Ylli latin Maluma, përveçse një këngëtar i njohur botërisht, është kthyer dhe në ikonë mode për shkak të pamjes dhe stilit të tij. Dihet se këngëtari ka pikë të dobët flokët, të cilët për muaj me rradhë i ka mbajtur ngjyrë të verdhë dhe të gjatë. Megjithatë, në një vizitë të papritur ditën e hënë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background