Liria Pristine

Mes fituesve të çmimeve Oscars 2020 ishte edhe një shqiptare. Bëhet fjalë për shqiptaren Liria Pristine, artiste e tekstileve, pjesë e ekipit fitues të Çmimit Oscar për kostumografinë në filmin “Little Women”. Ajo jeton në Londër, ndërkohë që projektet e saj artistike i ka realizuar në vende të ndryshme të Evropës dhe SHBA. Këtë e […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background