Liam Payne

Rita Ora është parë shpesh në shoqërinë e këngëtarit të njohur Liam Payne dhe mediat menjëherë kanë aluduar se janë në një lidhje romantike. Por çfarë ka thënë Rita për këtë. “Më lidhin me çdo djalë që më shohin. Por të jem shumë e sinqertë me ju, tani lidhjet nuk janë prioriteti im kryesor. Por […]

Naomi Campbell i ka dhënë fund romances së saj të shumëpërfolur me  yllin e “One Direction”, Liam Payne. Pas 4 muajsh lidhjeje, thuhet se supermodelja 48-vjeçare është mërzitur nga 25-vjeçari, dhe vendosi t’i lërë gjërat të shkojnë drejt fundit. Megjithatë, Naomi dhe Liam do të “qëndrojnë miq” pasi, sipas një burimi pranë dyshes mes tyre […]

Duket shumë e ccuditshme, por Naomi Campbell dhe Liam Payne mund të jenë çifti më i ri i showbiz-it. Edhe pse deri tani asnjëri prej tyre nuk ka deklaruar asgjë, shenjat që kanë lënë në Instagram na kanë bërë tejet mosbesues. Te premten, supermodelja postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një selfie, ku dukej […]

Ish anëtari i grupit “One Direction”, Liam Payne, po vjen shumë fuqishëm ktë verë. Brenda pak kohësh ai ka publikuar 4 këngë solo të reja. Ditën e sotme u publikua qershia mbi tortë. Është një bashkëpunim me French Montana, që titullohet “First Time”. Edhe këta të dy e kanë për herë të parë që bashkëpunojnë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background