Liam Payne

Naomi Campbell i ka dhënë fund romances së saj të shumëpërfolur me  yllin e “One Direction”, Liam Payne. Pas 4 muajsh lidhjeje, thuhet se supermodelja 48-vjeçare është mërzitur nga 25-vjeçari, dhe vendosi t’i lërë gjërat të shkojnë drejt fundit. Megjithatë, Naomi dhe Liam do të “qëndrojnë miq” pasi, sipas një burimi pranë dyshes mes tyre […]

Duket shumë e ccuditshme, por Naomi Campbell dhe Liam Payne mund të jenë çifti më i ri i showbiz-it. Edhe pse deri tani asnjëri prej tyre nuk ka deklaruar asgjë, shenjat që kanë lënë në Instagram na kanë bërë tejet mosbesues. Te premten, supermodelja postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një selfie, ku dukej […]

Ish anëtari i grupit “One Direction”, Liam Payne, po vjen shumë fuqishëm ktë verë. Brenda pak kohësh ai ka publikuar 4 këngë solo të reja. Ditën e sotme u publikua qershia mbi tortë. Është një bashkëpunim me French Montana, që titullohet “First Time”. Edhe këta të dy e kanë për herë të parë që bashkëpunojnë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background