Leonardo Di Caprio

Në rolin e Jack, në filmin “Titanic”, ai përfundoi i mbytur në mes të Atlantikut. Por më 30 dhjetor të vitit të kaluar, Leonardo Di Caprio u shndërrua në hero, duke shpëtuar një burrë që kishte rënë nga jahti i tij në ishujt St.Barts. Di Caprio ishte me pushime me të dashurën 22-vjeçare Camila Morrone. […]

Prej disa kohësh, aktori i famshëm Leonardo DiCaprio po shijon romancën e tij me modelen e njohur Camila Morrone.45-vjeçari dhe 22-vjeçarja kanë plot 23 vite diferencë me njëri-tjetrin, mirëpo duket se modelja nuk e ka aspak problem këtë. Për “Los Angeles Times”, Morrone tregoi se ndryshimi i madh në moshë me partnerin nuk ka kurrfarë rëndësie […]

Aktori i njohur i Hollywoodit Leonardo DiCaprio i është bashkuar fushatës për mbrojtjen e lumit Vjosa nga ndërtimi i heceve. Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Instagram, ai shkruan për ndërtimin e HEC-eve dhe shfrytëzimin e saj për prodhimin e energjisë elektrike. DiCaprio gjithashtu evidenton dëmet që këto ndërtime do t’i sjellin […]

Aktori 44-vjeçar Leonardo Di Caprio është parë së fundmi duke drekuar me të dashurën e tij 21 vjeçare sëbashku me babanë e tij George DiCaprio dhe njerkën e tij Peggy Ann Farrar. Sikurse raporton edhe Daily Mail, Leonardo po e çon lidhjen e tij me modelen 21-vjeçare, Camila Morrone, në një tjetër nivel. Vajza që […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background