Last Hurrah

Bebe Rexha është ende në  luftë me të atin, Flamur Rexha, për shkak të veshjeve të saj sensuale dhe videoklipin e fundit tepër erotik. Këtë të hënë, këngëtarja me origjinë nga Dibra, bëri një dalje publike për The Late Shoë me Stephen Colbert për të performuar këngën e saj më të re “Last Hurrah”. Performuesja […]

Kënga e fundit e Bebe Rexhës nxiti shumë polemika për shkak të përmbajtjes së saj. Por duket se babai i saj, Flamur Rexha, nuk ka qenë dakord me videoklipin e Bebes duke e konsideruar një turp. Në një mesazh privat, ai i ka kërkuar vajzës së tij të ndalojë publikimin e ‘pornografive’ dhe se ndihet […]

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj të re. ‘Last Hurrah’ quhet produksioni më i fundit i Bebes. Në këtë klip Bebe vjen me skena të ‘nxehta’ dhe duket më në formë se kurrë me format e saj trupore bombastike.Këngëtarja kishte ditë që e paralajmëronte ardhjen e këngës, këngën në […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background