Kylie Jenner

Kylie Jenner  dhe Travis Scott janë sërish bashkë. Ata vendosën të bënin një pauzë në marrëdhënien e tyre në vjeshtë, por me sa duket koha e pushimit mbaroi dhe tashmë pas 6 muajsh janë rikthyer me njëri-tjetrin. Miliarderja 22-vjeçare ende nuk është e gatshme t’i japë një emër raportit të saj me reperin dhe babanë […]

Kylie Jenner e ka shumë të rëndësishme sigurinë e familjes dhe personave të saj të afërt. Kështu është shprehur babai i miliarderes më të re, tashmë i kthyer në femër, Caitlyn Jenner. Fituesi i medaljes së artë olimpike aktualisht po merr pjesë në shown britanik të mbijetesës ‘I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!’ […]

Kylie Jenner ka shitur 51 për qind të aksioneve të biznesit të saj të kozmetikës. Ato janë tashmë nën zotërim të “Coty”, kompania e bukurisë që kontrollon “Gucci Beauty”, “Burberry” dhe “Miu Miu” në kategoritë e parfumeve dhe makijazheve. Ky veprim dëshmon se ky është vetëm fillimi për Kylie-n dhe perandorinë e saj të bukurisë, […]

Në mesin e zërave se sapo është ndarë me Travis Scott me të cilin ka edhe një vajzë, Kylie Jenner është parë në shoqërinë e ish-it të saj, Tyga. Si duket gjatë një nate jashtë me mikeshat e saj për të larguar mendjen nga çfarë shkruajnë mediat, aty ka qëlluar edhe reperi Tyga duke qenë […]

Kylie Jenner dhe Travis Scott thuhet se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.  Dyshja nuk janë parë bashkë që pas 27 gushtit, që përkon me premierën e dokumentarit të Travis, “Look Mom, I Can Fly” në Netflix. TMZ pretendon se ata janë përpjekur prej kohësh të bëjnë që marrëdhënia të funksionojë, por në fund […]

Ditën e sotme, në Netflix është publikuar dokumentari i Travis Scott, që na çon në një udhëtim nëpër jetën e tij. Në të janë pjesë që nga fëmijëria, pasioni për muzikën, koncertet, si dhe jeta me Kylie Jenner dhe transformimet që ndodhen në jetën e tyre kur u bënë prindër. Dhe për fansat e Kyliet, […]

Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 22-të dhe pas shumë dhuratave që i kanë bërë ajo ka vendosur që t’i surprizoj ndjekësit me një foto. Vajza e vogël e familjes Jenner ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet e zhveshur duke mbuluar gjoksin me duar ndërsa në trupin e saj ka vendosur disa simbole […]

Në datën 10 gusht, Kylie Jenner feston ditëlindjen e saj të 22-të dhe si çdo vit, edhe këtë herë ajo ka nisur përgatitjet. Mirëpo duket se partneri i saj, reperi Travis Scott, ka vendosur t’i nisë surprizat 5 ditë para. Jenner ka publikuar një video në ‘Instagramin’ e saj, ku ka zbuluar se shtëpia e […]

Alex Rodriguez është një lojtar bejsbolli i cili ka kurorëzuar fejesën e tij disa muaj më parë me këngëtaren e famshme Jennifer Lopez. Në Met Gala ai u shfaq së bashku me të fejuarën e tij Jennifer Lopez i cili ishte shoqëruesi i saj, por me atë rast përfitoi edhe të hynte në bisedë me […]

Mësohet se, Kylie Jenner dhe Travis Scott po kalojnë një periudhë shumë mirë me njëri-tjetrin dhe gjithçka ka mbetur në të kaluarën. Kohët e fundit në media u përfol se çifti i  njohur po kalonte një krizë të marrëdhënies së tyre, pasi dyshohej se reperi e kishte tradhëtuar. Meritën për këto kohë të bukura kanë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background