Kim Kardashian

Traileri i sezonit të ri të “Keeping up with the Kardashians” sapo është publikuar dhe që në momentet e para situatat janë mjaft dramatike. Të gjithë fanatikët e familjes më të përfolur televizive shumë shpejt do të rikthehen me sezonin e 18-të më 26 Mars, ndërkohë që debatet mes Kim dhe Kourtney nuk janë shuar […]

North West ka marrë një dhuratë 65.000 dollarëshe për Krishtlindje nga prindërit, Kim Kardashian dhe Kaney West. Çifti i dhuroi vajzës 6-vjeçare xhaketën e Michael Jackson që e fituan në një ankand pikërisht për t’ia dhuruar North. Xhaketa u vesh nga ylli i popit në festën e 65-vjetorit të lindjes së Elizabeth Taylor në vitin […]

Kim Kardashian është nënë e 4 fëmijëve, dy prej të cilëve kanë ardhur në jetë përmes nënave zëvëndësuese. Gjatë një interviste, Kardashian ka treguar se përse ka bërë një zgjedhje të tillë. Ajo ka treguar se pas lindjes së vajzës së saj të parë North ka kryer 5 operacione në 1 vit e gjysmë për […]

Artisti me origjinë shqiptare, Mario Dedivanovic, i njohur edhe grimieri i Kim Kardashian, ka fituar së fundmi çmimin “American Influencer Awards 2019”! Mario e mori çmimin nga  mikesha e tij e ngushtë, Kim Kardashian, e cila e ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë me artistin shqiptar. Ndërkohë pas marrjes së çmimit, Mario me lot në […]

Kim Kardashian duket se ka shumë besim tek shqiptarët duke ua lënë atyre në dorë bukurinë e saj. Pas Marios që kujdeset prej vitesh për make up-in e saj, pjesë e stafit të Kim është tani edhe një tjetër shqiptare. Ajo quhet Toska Husted edhe është estetiste dhe eksperte për kujdesin e lëkurës së fytyrës. […]

Pamja e saj vlen shumë dhe ajo nuk lë asnjë që të përfitojë nga kjo gjë. Kim Kardashian ka paditur një aplikacion komzmetike me 10 milionë dollarë pasi i ka përdorur imazhin për reklamimin e produkteve. Ylli televiziv është shprehur se pamja e saj vlen të paktën aq para sa ka paditur firmën e kozmetikës […]

Zgjimi shpirtëror i Kanye West ka patur ndikimin e vet jo vetëm në albumin e fundit ‘Jezus is King’ por edhe në familjen e tij ku Kanye ka vendosur rregulla të reja. Thuhet se reperi ia ka ndaluar vajzës së tij 6 vjeçare, grimin dhe veshjet e papërshtatshme për moshën.   Të paktën deri në […]

Kanye West nuk dëshiron më që gruaja e tij, Kim Kardashian, të tregojë pjesë të trupit me veshje të zbuluara, tani që ai është në një udhëtim shpirtëror. Dyshja diskutuan gjatë në episodin e së dielës së ‘KUWTK’ ku reperi shprehu shqetësimin e tij lidhur me fustanin transparent stiluar nga Thierry Mugler që Kim veshi […]

Kim Kardashian dhe Kendall Jenner kanë qenë të ftuarat për të prezantuar çmimin për kategorinë e Reality- Shoë/ Spektaklet më konkuruese, në ceremoninë e së dielës në ‘Emmy Aëards’. Por duket se publiku nuk është treguar shumë dashamirës ndaj vajzave, të cilat ndërsa prezantonin kategorinë fituese, u shprehën se reality show i tyre ‘KUWTK’, ishte […]

Kim Kardashian ka lancuar pak ditë më parë linjën e saj të të brendshmeve ‘Skims’ për gratë e të gjitha formave dhe ngjyrave. Numrat variojnë e po ashtu edhe ngjyrat dhe modelet që nga trupore deri tek ato në formë kilotash.  Por ajo për të cilën Kim nuk kishte menduar ka qenë sasia, pasi produktet […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background