Kiara Tito

Këngëtari Butrint Imeri, ka publikuar dje  këngën e tij më të re, me titull “Hajt Hajt”, që mesa duket do të jetë pjesë e hiteve verore, në tregun muzikor shqiptar. Kjo  këngë mezi pritej nga fansat e tij pasi  pjesë e video klipit është bërë edhe moderatorja Kiara Tito. Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë […]


Kiss FM Radio Online

Kiss FM 98.5 MHz

Current track
TITLE
ARTIST

Background